Pásový závěs z PVC, kompletní sada KERBL 130x225 cm

Kód: 0826
3 040 Kč 2 512,40 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Pásový ochranný závěs z PVC a nerezové oceli, do stájí a provozů, proti prachu, vodě a průvanu, celkový rozměr 130x225 cm. Dopřejte zvířatům pohodlí ve stáji a volný průchod do výběhu se skvělým pásovým závěsem. Zvířata budou chráněná před průvanem nebo prachem zvenčí a zároveň propustí do stáje dostatek světla. Pásy z PVC mají vysokou světelnou propustnost a vynikají vysokou odolností vůči mechanickému opotřebení. Navíc zaoblené podélné hrany pásů chrání zvíře před poraněním při průchodu. Lišta s háčky pro zavěšení pásu je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s označením AISI 304 a její montáž zabere minimum času. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pásový závěs z PVC, kompletní sada KERBL 130x225 cm

Pásový ochranný závěs, do stájí a výrobních provozů, ochrana vůči prachu, vodě, průvanu, pásy z PVC se zaoblenými hranami, vysoká odolnost a propustnost světla, závěsná lišta z nerezové oceli, délka lišty s háčky 130 cm, rozměry PVC pásu 30x225cm. 

Kde všude můžete závěs nainstalovat? 

Pásový závěs je určen výhradně pro použití v zemědělství, průmyslu nebo ve venkovních prostorách. Skvěle se hodí pro stáje, kravíny a další zemědělské provozy. Chrání proti průvanu, stříkající vodě, prachu a dokáže také zmírnit hluk. 

pasovy-zaves-z-pvc-kerbl-text-1

Materiál a provedení pásového závěsu

Pásový závěs se skládá z lišty s háčky a závěsných panelů s průhlednými pásy. Lišta s háčky a závěsné panely jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli AISI 304, která vyniká svou odolností a dlouhou životností. Do závěsných panelů jsou upnuté průhledné pásy z PVC, které mají zaoblené podélné hrany skrze bezpečnost zvířat. Materiál pásů je odolný vůči mechanickému opotřebení a tak Vám vydrží dlouhá léta. Navíc poskytnou velké množství světla ve stájích, díky vysoké světelné propustnosti. 

pasovy-zaves-z-pvc-kerbl-text-2

Obsah balení: 

  • 5x PVC pásy 30x225cm, tloušťka 3mm
  • 5x houpací závěsný panel 30cm (pásy jsou již upnuté do panelů)
  • 2x lišta s háčky na zavěšení pásů (celková délka 130cm)

Návod k montáži ke stažení: 
A1 logo PDFPásový záves z PVC, kompletná sada KERBL 130x225 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro skot
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)