Bubnová škubačka drůbeže na slepice, husy, kachny, krůty ZM 1650

Kód: 0579
14 499 Kč 11 982,64 Kč bez DPH
SKLADEM (13 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Nerezová bubnová škubačka na drůbež, max. 10kg, doba škubání 15 sekund, Ø bubnu 65 cm, 158 ks škubacích prstů, příkon 1300W. Sezóna škubání Vás s touto unikátní bubnovou škubačkou nepřekvapí. Prvotřídní škubačka zajišťuje pomocí strategicky rozmístěných škubacích prstů dokonalé vytrhání peří od křídla až po ocas bez poškození kůže. Efektivní bubnová škubačka funguje na principu mokrého škubání peří za pouhých 15 sekund. Škubačka disponuje oplachovým kroužkem, který smývá oškubané peří za chodu. Také je škubačka vyrobená z potravinářské nerezové oceli, která brání růstu bakterií a usazování nečistot. Údržba a čištění této škubačky je jednodušší, než si myslíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bubnová škubačka drůbeže na slepice, husy, kachny, krůty ZM 1650

Nerezová bubnová škubačka drůbeže, na slepice, husy, kachny, krůty, kapacita pro 2 kusy drůbeže, max 10 kg, oplachovací kruh pro smývání oškubaného peří, bezúdržbový motor s výkonem 1300Wrychlost 300 ot./min, 158 ks škubacích prstůjednoduché a rychlé čištění, gumové kola s kuličkovými ložiskyvýška bubnu 480mm x Ø bubnu 650mm, Ø otvoru bubnu 500mm, rozměry škubačky: 780x726x904mm.

Oplachová technologie pro ještě efektivnější oškubání

Tato nerezová škubačka obsahuje oplachový kruh pod horním okrajem. Obsluha škubačky se tak stává ještě jednodušší a Vy nemusíte během škubání stát u škubačky a oplachovat peří. Můžete tak vykonávat jiné činnosti, nebo si předpřipravit další drůbež na škubání, zatímco oplachový systém škubačky udělá práci za Vás. Oplachování během škubání nejenom že zbaví škubanou drůbež nečistot, ale také zefektivňuje celé škubání, předchází se potrhání kůže a mokré peří se lépe oškube. Jednoduše připojíte hadici na ventil škubačky, pustíte vodu a můžete škubat. 

zipper-oplach

Provedení škubačky, které ohromí svou praktičností

Nejenom oplachový systém se stará o čistotu škubání, ale také celkové provedení škubačky, která je vyrobená z potravinářské nerezové oceli. Nerez svými vlastnostmi zabraňuje růstu nechtěných bakterií, zamezuje usazování nečistot a snadno se čistí a dezinfikuje. V spodní části škubačky se nachází praktická odtoková výpusť, která odvádí vodu a nečistoty z bubnu škubačky a vy je jednoduše zachytíte do jakékoliv sběrné nádoby. 

zipper-odtok

Čištění a údržba rychle a jednoduše

Nerezová škubačka
se dá snadno rozložit a jednoduše vyčistit pro další škubání, nebo pro uskladnění na další sezónu. Povolením klipsů sundáte buben škubačky, který můžete proudem vody vystříkat a následně jej můžete vydezinfikovat vhodnými přípravky. Konstrukce škubačky je navržená pro jednoduché rozebrání, aby se čištění a údržba ještě víc usnadnila a Vy tak můžete škubat pokaždé v čisté škubačce. Zároveň nerezová potravinářská ocel, z které je škubačka vyrobena, předchází množení bakterií. 

zipper-udrzba

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFBubnová škubačka drůbeže na slepice, husy, kachny, krůty ZM1650 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bubnové škubačky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 45 kg
Rozměry balení: 71x74x58 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)