Ultrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150

Kód: 0543
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, 2 reproduktory, dosah 240m, rozsah 140°, napájení - 2 konektory k autobaterii. Jedná se o nejoblíbenější plašič kun, myší, krys, potkanů a tchořů s výborným poměrem ceny a výkonu. Tento kvalitní plašič kun je unikátní spojením ultrazvukového a světelného plašení škůdců. Výkonné stroboskopické LED diody blikají ve dvouvteřinových intervalech v rozsahu 120° a tím znásobují účinky plašiče. Ultrazvukové zařízení má naprogramovanou automatickou změnu kmitočtu, aby si škůdci na zvuk po určitém čase nezvykli a nevrátili se. Ultrazvukové signály jsou pro člověka i domácí a hospodářská zvířata naprosto bezpečná.

Odpuzovač máme ve dvou barevných variantách, které náhodně odesíláme. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150

Ultrazvukový odpuzovač zvěře, bezpečný pro člověka i domácí zvířata, vhodný k plašení kun a hlodavců ve vnitřních  prostorech auta, s vyměnitelnou ochrannou pojistkou, k uchycení přes stahovací pásky, s 3x LED diodami s rozsahem až 120°, s automatickou změnou kmitočtu, s rozsahem  ultrazvuku  140°, s dosahem až 240 m v prostoru, s napájením přes 2 konektory, s délkou kabelů 100 cm, s dvěma kovovými reproduktory 50 + 50 mm, s rozměry 130 x 65 x 35 mm

  
Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, krys, lasiček, tchořů, potkanů a jiných hlodavců.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využití plašiče

Už jste udělali všechno a i tak jste si našli v motoru prokousané kabely? Přinášíme Vám revoluční řešení na Vaše problémy v podobě odpuzovače kun do motorového prostoru auta značky DRAGON ULTRASONIC. Nejen, že je díky svojí tranzistorové elektronice odpuzovač kun odolnější než běžné odpuzovače na báze mikročipů, ale také má nadčasovou kombinaci tří stroboskopických LED diod a ultrazvuku. Nejvyššího účinku této unikátní kombinace odpuzovače kun dosáhnete správným umístěním pod kapotu Vašeho auta. Ochráníte tím svoje auto a také vytvoříte ochranný štít v okruhu Vašeho auta, kterému se budou škůdci vyhýbat. 

 

dragon-v-aute_05

 
Instalace

Upevnění plašiče kun je snadnější, než si myslíte. Vyberte vhodné místo tak, aby plašič kun pokryl svým signálem co nejvíce motorového prostoru, pak ho jednoduše připevníte dvěma páskami, které najdete v balení. Nemusíte si lámat hlavu, zda Vám vystačí kabely, protože v balení obdržíte až 100 cm dlouhé kabely pro snadné připojení k autobaterii. 

dragon-v-aute_06


Způsob napájení

Dlouhodobé řešení pro ochranu Vašeho auta pro Vás zajistí dva konektory k autobaterii. Plašička kun se bude sama napájet z autobaterie a protože je úsporná, spotřebuje maximálně 20 mADva 100 cm dlouhé kabely Vám zajistí umístění bez omezení dle libosti pod kapotu auta. Při delším stání auta doporučujeme plašičku kun jednoduše vypnout vypínačem, aby jste šetřili baterii.

dragon-v-aute_04

  
Jak plašič funguje

Odpuzovač kun, který na trhu jen tak nenajdete. Nadčasová kombinace až 3 LED diod, které stroboskopicky blikají a měnící se frekvence ultrazvuku, budou těžký oříšek nejen pro kuny v motoru, ale i pro jiné hlodavce ve Vašem autě a kolem auta. Vysokovýkonné LED diody svým blikáním probouzejí kuny, myši, plchy a plno jiných hlodavců z jejich spánku. Stroboskopické světlo plašiče kun je navrženo tak, že jim vadí a nutí je motorový prostor opustit. Odpuzovač kun navíc neustále mění frekvenci signálů, a proto si na zvuk škůdci jen tak nenavyknou. Plašič kun do auta má dva vypínače, kterými si můžete zapínat a vypínat světla a nebo zvuk se světly. 

dragon-v-aute_03


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFUltrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové odpuzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Rozměry balení: 17x17x11 cm
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci ( myši, potkani, rejsci )
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektivní rozsah:: Až 240 m v prostoru
Rozsah tónu:: v úhlu 140°
Rozsah LED světla:: v úhlu 120°
Reproduktory:: 50 + 50 mm kovové reproduktory
Napájení:: 2 konektory k autobaterii 12V
Spotřeba:: 10 mA - 20 mA
Rozměry:: 130 x 65 x 35 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)