Fóliovník HNK 300x200x200 cm

Kód: 0748
2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Fóliovník na pěstování rostlin, polyethylenové plátno ze skleněných vláken, rozloha 6m2, 6 okének, rozměry 300x200x200cm. Pokud hledáte skvělý fóliovník, který zajistí Vašim rostlinám optimální podmínky k růstu, tak jste tady správně. Praktický fóliovník v zelené barvě ochrání Vaše rostliny před přímým sluncem, před přízemními mrazíky, přívalovým deštěm a bude udržovat vyšší vlhkost a teplo pro lepší růst rostlin. Můžete jej začít používat již koncem zimy, kdy ustanou mrazy a poslední úrodu můžete sbírat i v listopadu před prvním větším ochlazením. Fóliovník také urychluje klíčení rostlin, výrazně prodlužuje vegetační období, zlepšuje vitalitu rostlin a chrání je před škůdci. Takový fóliovník rozhodně nesmí chybět žádnému pěstiteli. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fóliovník HNK 300x200x200 cm

Fóliovník pro pěstování rostlin, zelená fólie s propustností 140g/m2, skleněná vlákna / polyethylen / kov, konstrukční tyče o průměru 25mm, 6 odvětrávacích okének na bocích, rozloha fóliovníku 6 m2, rozměry 300x200x200 cm. 

Pro jaké rostliny je fóliovník určený? 

Fóliovník lze využít pro klíčení rostlin na sazenice, dobře se v něm daří ředkvičkám, salátům, rajčatům, paprikám, okurkám, ale také exotičtějším rostlinám jako je ačokča, pak choi, nebo malé citrusovníky. Lze jej využít také na pěstování květin nebo bylinek. 

foliovnik-hnk-plodiny

Materiál a vybavení fóliovníku

Praktická zelená plachta fóliovníku je vyrobená z polyethylenového plátna se skleněnými vlákny s propustností 140g/m2. Konstrukci fóliovníku tvoří kovové tyče, které mají průměr 25 mm. Montáž je opravdu snadná a rychlá, konstrukce se jednoduše zacvakne do sebe, natáhne se a připevní na ní plachta a celý fóliovník se ukotví do země. Pro zajištění větrání má fóliovník 6 větracích okének, které lze dle potřeby zavřít nebo otevřít a přivázat tkaničkami. Prostorné dveře do fóliovníku lze srolovat a přivázat navrchu tkaničkami. 

foliovnik-hnk-vybava

Doplňkové parametry

Kategorie: Fóliovníky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)