Výběh pro hlodavce s podhrabovou zábranou KERBL 180 x 90 x 75 cm

Kód: 0421
1 894 Kč 1 565,29 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce, rozměry 180 x 90 x 75 cm, zábrana proti podhrabání, snadná montáž, pozinkovaný kov. Pokud hledáte prostorný a stabilní výběh pro své mazlíčky, máme pro Vás skvělý tip. Klecový výběh je na spodních hranách vybaven zábranou proti podhrabání. Vrchní krytí zabraňuje zvířatům výběh přeskočit a rovněž tvoří spolehlivou ochranu pro zvířata uvnitř výběhu před napadením psy, kočkami, kunami, ale i dravci. Výběh můžete na zahradě jednoduše sestavit. Výběh je vybaven ochrannou plachtou, která králíky bude chránit před přímím sluncem. Výběh vyrobený z pozinkovaného kovu Vám bude dělat radost po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výběh pro hlodavce s podhrabovou zábranou KERBL 180 x 90 x 75 cm

Výběh pro králíky, morčata a jiné hlodavce, rozměry 180 x 90 x 75 cm. Jedná se o prostorný výběh pro králíky, který je na spodních hranách vybaven zábranou proti uniku a shora plachtou chránící před sluncem. Výběh můžete snadno složit, výběh je vyroben z pozinkovaného kovu.

Pro jaké druhy zvířat je výběh určen

Výběh s ochranou proti podhrabání je vhodný pro králíky, morčata či jiné hlodavce.

Využití výběhu

Venkovní výběh je na spodních hranách vybaven zábranou proti podhrabání a vrchní krytí naopak zabraňuje zvířatům výběh přeskočit. Výběh rovněž tvoří spolehlivou ochranu pro zvířata uvnitř výběhu před napadením psy, kočkami, kunami, ale i dravci. Své mazlíčky tak budete moci nechat na trávě na čerstvém vzduchu naprosto bez obav. Výběh během chvilky smontujete a můžete na něj připevnit krycí plachtu, která králíky bude chránit před přímím sluncem.
KERBL 230x115x70 cm

Technická specifikace

  • Rozměr: 180 x 90 x 75 cm
  • Rozteč mříží: 3 cm
  • Počet dvířek: 2
  • Materiál: pozinkovaný kov

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohrádky, výběhy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.5 kg
Rozměry balení: 95x57x10 cm
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)