Hmyzí hotel dřevěný KERBL 27x9x49 cm

Kód: 0521
687 Kč 567,77 Kč bez DPH
SKLADEM (10 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Uměle vytvořený domeček pro hmyz s rozměry 27 x 9 x 49 cm, s přírodním výplňovým materiálem (hobliny, navrtaná polínka). Domečky pro hmyz jsou velmi oblíbené u kutilů, zahrádkářů a zejména u dětí, kteří se budou těšit na nové návštěvníky. Hmyzí hotel představuje ideální místo, kde se hmyz může v klidu rozmnožovat a hnízdit. Vyhledávají ho motýli, mravenci, včely, vosy a různé druhy brouků. Tento hmyz pomáhá opylovat květiny, stromy, keře a Vaše zahrada tak bude krásně rozkvetlá a prosperující. Hmyzí hotel je vyroben z kvalitního dřeva v atraktivním designu, který skvěle zapadne do všech exteriérů. Domeček pro hmyz bude nejen velmi dekorativní, ale  navíc Vám umožní pozorovat chování hmyzu v jeho přirozeném prostředí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmyzí hotel dřevěný KERBL 27x9x49 cm

Hmyzí hotel je uměle vytvořený hmyzí domeček o velikosti  D 27 x Š 9 x V 49 cm, který slouží jako úkryt a bezpečné místo k rozmnožování motýlů, včel, vos, mravenců a různých druhů brouků. Hmyzí hotel přispívá k tomu, aby Vaše zahrada byla krásně rozkvetlá a opylovaná. 

Hmyzi-hotel-1

Pro jaký hmyz jsou jednotlivé části domečku určeny

  • duté větve slouží jako hnízdiště divokých včel
  • dřevěné hobliny ocení mravenci a brouci
  • boční komory jsou ideální pro motýly

Hmyzi-hotel-3

Co pořízení domečku představuje 

  vkusná dekorace
  prosperující zahrada
  možnost zblízka pozorovat chování a životní cykly hmyzu
  udržení a rozmnožení užitečných druhů  


Umístění domečku 

Hmyzí hotel doporučujeme postavit nebo pověsit na klidné slunné místo, chráněné před deštěm tak, aby otvory pro hmyz směřovaly na jih. Pak už nám nezbývá nic jiného, než se těšit na naše první hosty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmyzí domečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Rozměry balení: 30x10x50 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)