Mucholapka se závěsem KERBL 30cm x 7m

Kód: 0866
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Vysoce přitažlivá mucholapka účinně zachycuje mouchy, ve formě role o rozměrech 7 metrů na 30 centimetrů. Má  venkovní i vnitřní využití. Nabízí dlouhotrvající lepivé vlastnosti a má snadnou instalaci. Využívá netoxických látek, což zajišťuje bezpečné použití. Pokud hledáte spolehlivou mucholapku pro efektivní eliminaci much, jste na správném místě. Tato role lepícího papíru je vhodná pro použití v domácnostech, skladech i stájích. Přitahuje mouchy a zachycuje je na svém povrchu. Nový tisk na žlutý papír představuje inovativní způsob lákání much, jelikož tato barva působí na hmyz velmi atraktivně. Díky svým excelentním lepivým vlastnostem je tato mucholapka nejen účinná, ale také neobsahuje žádné jedovaté látky. Díky délce 7 metrů je možné postupně odvíjet potřebnou délku, což zaručuje dlouhou životnost a efektivitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mucholapka se závěsem KERBL 30cm x 7m

lepivá mucholapka se žlutým papírem,  nová - vylepšená lepicí vrstva, 100 % netoxická, s kovovým držákem, délka 7 m, šířka role 30 cm. 


Cílový organismus

K zachycení much a jiného létajícího hmyzu.


Oblast použití

Tato mucholapka je vhodná pro široké spektrum vnitřních i venkovních prostorů, včetně domácností, komerčních objektů, skladů, obchodů, továren, ale také teras a pergol.


Aplikace 

Zavěste roli lepícího papíru na hřebík nebo háček na místo častého výskytu much, ideálně v blízkosti oken a světelných zdrojů, ale mimo dosah zvířat a dětí. Poté odviňte cca 40-50 cm lepícího papíru. Jakmile je mucholapka plná hmyzu, nebo pokud se vlastnosti lepidla sníží, odstřihněte spotřebovanou část lepícího papíru nůžkami a odviňte dalších 40-50 cm lepícího papíru.


Doporučení prodejce

Ve velmi mlžných a prašných prostorách může dojít ke zhoršení lepivých vlastností. K odstranění lepidla z kůže, rukou nebo oděvu použijte stolní olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mucholapky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)