Bouda pro psa zateplená KERBL 4-SEASONS 100x83x94 cm

Kód: 0691
5 380 Kč 4 446,28 Kč bez DPH
SKLADEM (5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Zateplená psí bouda, rozměry 100x83x94 cm, dřevěné dvojité stěny s vrstvou polystyrénu, výškově nastavitelné nohy, pevnost a odolnost. Jedná se perfektní psí boudu pro Vašeho mazlíčka. Psí bouda vyrobená ze dřeva s dvojitými stěnami s polystyrénovou vložkou tepelně izoluje a tedy poskytne Vašemu mazlíčkovi příjemné místo pro odpočinek v horkých letních dnech i za chladných zimních nocí. Nemusíte se bát, že do psí boudy bude foukat vítr, jelikož vstup do boudy chrání praktická dvířka s lamelami. Psí bouda vyžaduje pouze velmi malou údržbu, kterou zvládnete během chvilky díky prostorným předním dvířkám. Bouda pro psa vyrobená z povrchově ošetřeného dřeva bude dělat radost Vám i Vašemu pejskovi po dlouhá léta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bouda pro psa zateplená KERBL 4-SEASONS 100x83x94 cm

Luxusní zaizolovaná bouda pro psa o rozměrech 100x83x94 cm. Bezkonkurenční bouda pro Vašeho mazlíčka vyrobená s dvojitými stěnami ze dřeva s polystyrénovou výstelkou krásně tepelně izoluje. Navíc jsou stěny boudy ošetřeny lakem pro ochranu dřeva. Psí bouda je vybavena střechou s bitumenovou krytinou odolnou vůči povětrnostním vlivům. Vysoká pevnost a odolnost materiálu zaručuje výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

kerbl-4-seasons-uvod

Rozměry

Celkové vnější rozměry psí boudy jsou 100x83x94 cm.
Vnitřní užitný prostor pro odpočinek Vašeho mazlíčka je 77x54 cm.
Rozměry vstupních dvířek jsou 29,5x45 cm.

Pro která psí plemena je bouda vhodná

Velikostně je tato psí bouda vhodná pro střední plemena psů jako je border kolie, australský ovčák, německý křepelák a jiné.

kerbl-4-seasons-plemena

Konstrukce a materiál

Bouda pro psa je vyrobena z lakovaného dřeva a poskytuje stabilitu a ochranu před nepřízní počasí. 

  • Psí bouda má dvojité stěny ze dřeva o tloušťce 3 cm a mezi nimi je vrstva polystyrénu, který celou boudu skvěle tepelně izoluje a ochrání Vašeho psa i v mrazivém počasí. Dřevěné stěny jsou navíc ošetřené ochranným lakem, aby byla bouda chráněná a vydržela roky. Ochranný nátěr je vhodné jednou za čas opakovat pro ještě větší životnost. 

  • Střecha boudy je pokrytá bitumenovou krytinou, která brání zatečení do boudy a udrží psa v suchu, bezpečně ukrytého před deštěm. 

  • Výškově nastavitelné nožičky poskytnou možnost nastavit si jednotlivě jejich výšku a umístit boudu i na nerovný terén. Navíc nohy zajišťují dobré odvětrávaní podlahy, která navíc nemusí stát na mokré a studené zemi. 

  • Vchod psí boudy je chráněn průhlednými lamelovými dvířky, které Vašeho mazlíčka ochrání před větrem a chladem a pejsek jimi může pohodlně procházet dovnitř i vně boudy. 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Bouda pro psa zateplená KERBL 4-SEASONS 100x83x94 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Boudy pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)