Univerzální nevodivá ohradníková síť KERBL 80 cm x 20 m / 1 hrot

Kód: 0773
2 059 Kč 1 701,65 Kč bez DPH
SKLADEM (10 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Ohradníková nevodivá síť univerzální, výška sítě 80 cm, délka sítě 20 m, 11 polyamidových tyček s jednoduchým hrotem. Pokud chcete ohradit pozemek před nezvanými návštěvníky snadno a rychle, pak pro Vás máme bezva tip. Ochranná univerzální síť zamezí vniknutí zvířat do zahrádky, záhonu, nebo zahradního jezírka. Lze ji použít i jako krátkodobý ohradník pro menší zvířata. Ochrannou síť můžete využít k "oplocení" jakéhokoliv prostoru a vytvoříte tak během chvilky bezpečný prostor pro zvířata, nebo ochráníte zahrádku před škodnou. Tento variabilní výběh je v zelené barvě, a tak skvěle zapadne do každé zahrady. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální nevodivá ohradníková síť KERBL 80 cm x 20 m / 1 hrot

Univerzální nevodivá ohradníková síť, velmi hustá síť s úzkými oky, zesílený horní a dolní lem sítě, 11 vpletených plastových tyček, plastové očko na tyčce, 1 hrot, výška 80 cmdélka 20 m. 

kerbl-univerzalni-ohradnikova-sit-80-20-01-text

Pro jaké využití je síť určena

Univerzální nevodivá síť je určená pro ohrazení prostoru, aby se zamezilo vstupu škodné, například zajíců, srnek a jiných zvířat. Můžete ohradit zeleninové zahrádky, květinové záhony a nebo zahradní jezírka a zamezit tak drůbeži nebo domácím mazlíčkům k vstupu na dané místa. Můžete také vytvořit dočasný ohradník pro slepice, kachny, husy a další drůbež. Jakmile drůbež ve svém výběhu vyzobe nebo vyhrabe trávu, můžete tento mobilní výběh během chvilky přesunout na nový prostor. Nevodivou síť můžete krátkodobě využít také např. pro jehňataOhradník postavíte úžasně rychle a jednoduše na jakémkoliv místě. Tvorba hrazení je přitom nesmírně variabilní, tedy můžete vytvořit ohradník téměř jakéhokoliv tvaru potřebujete.

Technická specifikace

  • Výška sítě: 80 cm
  • Délka sítě: 20 m
  • 11 polyamidových tyček zpevněných skleným vláknem.
  • tyčky s očkem a jednoduchým pozinkovaným hrotem.
  • Zesílený horní a dolní lem.
  • Síť vpletená do tyček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nevodivé sítě pro drůbež
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)