Králíkárna KERBL BUDDY 116x52x82 cm

Kód: 0596
2 719 Kč 2 247,11 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Králíkárna pro králíky a jiné hlodavce, dvoje dvířka, výklopná střecha, vyjímatelný trusník pro snadné čištění,116x52x82 cm. Pokud hledáte řešení, jak ubytovat svého králíka, morče nebo jiného hlodavce po celý rok, pak pro Vás máme bezva tip. Tato králíkárna má výborný poměr ceny a kvality. Dřevěná králíkárna poskytne hlodavcům příjemné bezpečné zázemí. Vám přitom ušetří spoustu práce a času s uklízením, jelikož ji opravdu snadno vyčistíte díky praktickému vyjímatelnému plastovému trusníku. Do králíkárny budete mít navíc jednoduchý přístup přes dvoje dvířka a výklopnou střechu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králíkárna KERBL BUDDY 

Dřevěná králíkárna pro jednoho králíka, zakrslého králíka nebo jiné malé hlodavce o rozměrech 116x52x82 cm. Jedná se o perfektní králíkárnu, která je vybavena vyjímatelným trusníkem pro snadné čistění. Bezproblémový přístup do králíkárny zajišťují dvoje dvířka a výklopná střecha. Králíkárnu snadno složíte pomocí přehledného obrázkového návodu.

Rozměry králíkárny

Vnější rozměry celé králíkárny jsou 116x52x82 cm, nejmenší vnitřní výška kotce je 50 cm, a tak poskytuje pohodlí pro jednoho králíka, zakrslého králíka, morčata nebo jiné malé hlodavce.

Vybavení králíkárny

Králíkárna je vybavena dvěma dvířky a výklopnou střechou s nepromokavým povrhem. Králík, morče nebo jiní hlodavci budou mít v králíkárně dostatek prostoru a pohodlí. Váš mazlíček může odpočívat v menší části králíkárny, která mu nabídne příjemné soukromí a přítmí nebo ve větší prosvětlené části, která je vybavena pevnou mřížkou. Králík si místo libovolně vybere sám a to díky vnitřnímu průchodu. Jistě Vás také potěší plastové kryty na nožkách králíkárny, které zamezují vlhkosti a  celkově tím prodlužují životnost králíkárny.

 Návrh bez názvu (50)


Údržba a čištění králíkárny

Čištění králíkárny zvládnete během pár minut. Práci velmi usnadní vyjímatelný plastový trusník, který stačí z králíkárny vysout, vyčistit a vrátit zpět. Při údržbě králíkárny jistě oceníte také odklápěcí střechu s nepromokavým povrchem. 

Vlastnosti materiálu králíkárny

Králíkárna vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 15 kg. Střecha králíkárny je pokryta ochranným nepromokavým materiálemPřesto doporučujeme, králíkárnu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. V zimním období doporučujeme králíkárnu přemístit do teplejších prostor. Dřevěná králíkárna je povrchově ošetřena základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFKrálíkárna KERBL BUDDY

Doplňkové parametry

Kategorie: Králíkárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)