Dvířka pro kočky na mikročip KERBL CAT MATE, 4-cestná, bílá

Kód: 0797
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Průchozí dvířka na mikročip, pro až 30 koček, s LED displejem, průhlednou klapkou, těsněním, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího dobrodruha, určitě oceníte tato nadčasové dvířka, která poskytnou Vašim mazlíčkům svobodu pohybu ven i dovnitř. Unikátní systém rozpoznávání čipu Vaší kočky zabrání vstupu nechtěných návštěvníků. Dokonce můžete dvířka nastavit až pro 30 koček! Dvířka můžete různě nastavovat v 4 různých kombinacích průchodu, díky otočnému zámku. Magnetická západka na průhledné polymerové klapce dvířek se postará, aby se klapka po průchodu kočky vždy uzavřela. Navíc je klapka dvířek vzduchotěsná a tak nedochází k úniku tepla ani k průvanu. Klapku lze umístit na dveře, panely nebo zdi o tloušťce do 85 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvířka pro kočky na mikročip KERBL CAT MATE, 4-cestná, bílá

Dvířka pro kočky na mikročip, nastavení až pro 30 koček, na dveře/panely/zdi do tloušťky 85mm, LED displej, po registraci čipu bliká, 4-cestný otočný zámek, magnetická západka, průhledná polymerová klapka, vzduchotěsné těsnění dvířek, rozměry dvířek 19,7x24,6cm, rozměry otvoru 17,3x19,8cm. 

Pro jaká zvířata jsou dvířka vhodné? 

Dvířka jsou určená pro kočky i pro koťataDoporučujeme kočku nejdřív změřit, abyste se ujistili, zda jsou dvířka pro ní velikostně vhodná

dvirka-pro-kocky-na-mikrocip-kerbl-cat-mate_02-text

Montáž a nastavení dvířek

Vždy postupujte dle přibaleného návodu. Před samotnou montáží dvířek je potřeba vyřezat do dveří nebo zdi otvor, na který dvířka osadíte. Naskenujte čip Vaší kočky a dvířka dle návodu namontujte na dveře. Následně si můžete vybrat ze 4 způsobů průchodu přes dvířka (uzavřeno, otevírání jenom ven, otevírání jenom dovnitř, otevírání ven i dovnitř) a nastavit si je otočným přepínačem. 

dvirka-pro-kocky-na-mikrocip-kerbl-cat-mate_01-text

Vybavení dvířek pro kočky

Dvířka pro kočky obsahují inteligentní systém snímání podkožního mikročipu Vaší kočky, díky kterému se následně dvířka otevřou, když zaznamenají čip kočky. Dvířka mají magnetickou západku, která klapku dvířek po každém průlezu uzavře a tak se nestane, že by byla dvířka pootevřená a unikalo by teplo. Klapka dvířek je opatřená také těsněním proti průvanu, a tak jsou dvířka zcela vzduchotěsná

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFDvířka pro kočky na mirkočip KERBL CAT MATE, 4-cestná, bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvířka pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)