Bouda pro kočky s terasou KERBL LODGE 77x50x73cm

Kód: 0432
2 477 Kč 2 047,11 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Bouda pro kočku, dřevěná, praktická terasa se schůdky, odklopná průhledná dvířka chránící před větrem a chladem, rozměry: 77x50x73cm. Jedná se o perfektní boudu s terasou, která se bude krásně vyjímat na každé zahradě nebo balkóně. Dřevěný kočičí domek poskytne mazlíčkům příjemné bezpečné zázemí. Nad boudou je umístěna stylová terasa, na kterou má kočka přístup přes dřevěné schůdky. Vchod do domku je opatřen průhlednými odklopnými dvířky, které chrání před větrem a chladem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bouda pro kočky s terasou KERBL LODGE 77x50x73cm

Dřevěný domeček pro kočku o rozměrech 77 x 50 x 73 cm. Jedná se o stylovou boudu pro kočku s terasou, schůdkami a průhlednými odklopnými dvířky, které mazlíčka chrání před větrem a chladem

Rozměry domečku 

Vnější rozměry celého domečku pro kočky včetně schůdků jsou 77x50x73cm. Vnitřní rozměry boudy: 46 x 34 x 26,5 cm.  Rozměry dvířek jsou 16 x 18 cm. 

Vybavení domečku

Domeček pro kočky umístěný v přízemí zajišťuje bezpečné a klidné prostředí pro odpočinek mazlíčků. Nad domkem je umístěna krytá terasa, na kterou mají kočky snadný přístup přes dřevěné schůdkyDvířka jsou opatřena průhlednými odklopnými dvířky, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu
LODGE  1

Vlastnosti materiálu domku

Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva má hmotnost cca 13 kg. Střecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Bouda pro kočky s terasou KERBL LODGE 77x50x73cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)