Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Kód: 0430
2 243 Kč 1 853,72 Kč bez DPH
SKLADEM (20 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Dvoupatrová bouda pro kočku, dřevěná, okna z plexiskla, výškově nastavitelné plastové nožky, odklopné dvířka, rozměry: 57 x 55 x 80 cm. Pokud hledáte boudu pro dvě kočičky, která se bude krásně vyjímat na každé zahradě nebo na balkóně, máme pro vás skvělý tip. Tato bouda pro kočky s dvěma neprůchozími patry poskytne mazlíčkům příjemné bezpečné zázemí. Kočky budou mít v domku dostatek světla díky okénkům z plexiskla. Nemusí se bát ani větru a chladu, jelikož dvířka jsou chráněna průhlednými lamelami. Pro snadný přístup do vrchního patra je domek vybaven praktickým schůdkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Dvoupatrový domeček pro kočku o rozměrech 57 x 55 x 80 cm. Jedná se o perfektní boudu pro kočku s dvěma neprůchozími patry, odklápěcí střechou, výškově nastavitelnými nožkami a s odklopnými dvířky, které mazlíčky chrání před větrem a chladem

Rozměry domečku 

Vnější rozměry celého domečku pro kočky jsou 57 x 55 x 80 cm. Rozměry dvířek jsou 15 x 20,5 cm. Rozměr schůdku 15 x 18 cm.

Vybavení domečku

Domeček pro kočky má dvě neprůchozí patra. Vstup do druhého patra usnadňuje praktický schůdek. Každé patro je vybaveno malým okénkem vyplněným plexisklem, pro zajištění více světla v interiéru. Dvířka v obou patrech jsou opatřena výklopnými závěsy s průhlednými lamelami, které kočku chrání uvnitř boudy proti větru a chladu.  V letním období je možné závěsy jednoduše odejmout. Bouda pro kočku má čtyři výškově nastavitelné plastové nožky. Lepší přístup do boudy zajišťuje odklápěcí střecha.
FAMILY 1

Vlastnosti materiálu domku

Bouda pro kočky vyrobena ze dřeva (čínská jedle) má hmotnost cca 13 kg. Střecha domku je pokryta ochranným nepromokavým bitumenovým materiálemPřesto doporučujeme boudu umístit pod přístřešek, aby byla chráněna před deštěm, sněhem a extrémním slunečním záření. Dřevěný domek je povrchově ošetřen základním ochranným nátěrem. Pro delší životnost je třeba, jako u každého dřeva, ochranný nátěr obnovovat.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Dvoupatrová bouda pro kočky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.5 kg
Rozměry balení: 78x55x13 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)