Dvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Kód: 0796
894 Kč 738,84 Kč bez DPH
SKLADEM (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Průchozí dvířka pro kočky a malé psy, s průhlednou klapkou, s těsněním proti průvanu, 4 způsoby nastavení průchodu. Pokud máte doma věčného kočičího nebo psího dobrodruha, určitě oceníte tato skvělá dvířka, která poskytnou Vašim mazlíčkům svobodu pohybu ven i dovnitř. Můžete je různě nastavovat v 4 různých kombinacích průchodu, díky posuvnému zámku. Magnetická západka na průhledné polymerové klapce dvířek se postará, aby se klapka po průchodu kočky vždy uzavřela. Navíc je klapka dvířek vzduchotěsná a tak nedochází k úniku tepla ani k průvanu. Klapku lze umístit na dveře, panely nebo zdi o tloušťce do 50 mm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Dvířka pro kočky a malé psy, 4 způsoby nastavení průchodu, na dveře/panely/zdi do tloušťky 50mm, odolný posuvný zámek, magnetická západka, průhledná polymerová klapka, vzduchotěsné těsnění dvířek, rozměry dvířek 23,5x25,2cm, rozměry otvoru 20,4x22,1cm. 

Pro jaká zvířata jsou dvířka vhodné? 

Dvířka jsou určená pro všechny kočky i pro kočky větších rozměrů, nebo pro malé psy jako jsou jorkšír, pekinéz nebo jezevčík. Doporučujeme mazlíčka nejdřív změřit, abyste se ujistili, zda jsou dvířka vhodná pro Vašeho mazlíčka

kerbl-cate-mate-dvirka-pro-kocky-macky-psy-text-2

Montáž a nastavení dvířek

Vždy postupujte dle přibaleného návodu. Před samotnou montáží dvířek je potřeba vyřezat do dveří nebo zdi otvor, na který dvířka osadíte. Otvor vyřežte s pár milimetrovým přesahem než je rozměr klapky kočičích dvířek, jak je uvedeno v návodu, aby nedocházelo k zadrhávaní klapky dvířek o vyřezaný otvor. Následně dvířka osaďte na připravený otvor dle návodu. Když máte dvířka osazena, můžete si vybrat ze 4 způsobů průchodu přes dvířka (uzavřeno, otevírání jenom ven, otevírání jenom dovnitř, otevírání ven i dovnitř). 

kerbl-cate-mate-dvirka-pro-kocky-macky-psy-text

Vybavení dvířek pro kočky

Dvířka pro kočky obsahují magnetickou západku, která klapku dvířek po každém průlezu uzavře, a tak se nestane, že by byla dvířka pootevřená a unikalo by teplo. Klapka dvířek je opatřená také těsněním proti průvanu, a tak jsou dvířka zcela vzduchotěsná

Návod k použití ke stažení: 
A1 logo PDFDvířka pro kočky a malé psy KERBL CAT MATE XL, 4-cestná, hnědá

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvířka pro kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)