Kočičí strom na zeď KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Kód: 0724
2 580 Kč 2 132,23 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Kočičí strom na zeď s houpacím odpočívadlem a odnímatelnými polštáři pro snadné čištění, výška 158 cm, nosnost do 9 kg. Jedná se o perfektní škrabadlo pro kočky, které nezabere téměř žádné místo a můžete ho využít i v menší prostorech. Kočičí strom snadno namontujete na zeď do Vámi zvolené výšky. Kočičí strom je odpočívadlo a škrabadlo zároveň a Vaše kočka bude mít ideální místo na lezení, odpočívání i hraní. Škrabadlo se skládá ze tří pater s pelíšky, sisalového provazu, schůdku a houpacího odpočívadla. Pelíšky mají odnímatelné polštářky, které se snadno udržují v čistotě. Funkci škrabadla plní sloupek, který je obalen sisalovým vláknem.  Kočky budou mít z kočičího stromu krásný výhled pro pozorování okolí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočičí strom na zeď KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Nadčasové dřevěné škrabadlo pro kočky na zeď s houpacím odpočívadlem. Montáž na stěnu do libovolné výšky, tři patra s pelíšky s odnímatelnými polštáři, schůdek, sisalový sloupek a provaz pro šplhání i broušení drápků. Kočičí strom je 158 cm vysoký a disponuje nosností do 9 kg

 Rozměry škrabadla

Nástěnné škrabadlo pro kočky je vyrobeno z masivního dřeva, ležící plochy jsou navíc vybaveny odnímatelnými polštářky. Výška kočičího stromu je 158 cm a je určen k montáži na zeď, díly k ukotvení do zdi jsou součástí balení.

Škrabadlo zahrnuje:

  • 1x velký pelíšek: ø 50 cm 
  • 2x odpočívadlo s polštářkem: ø 40 cm
  • 1x pevný sisalový sloupek: ø 9 cm
  • 1x hamaka: 40 x 30 cm
  • 1x stupačka
  • 1x sisalový provaz


Upozornění:
 Díly k ukotvení do zdi jsou součástí balení. Pravidelně kontrolujte upevnění.

skrabadlo-na-zed-dolomit


Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kočičí strom na zeď KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočičí škrabadla na zeď
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)