Odpuzovač krtků a hrabošů KERBL PULSAR SOLAR

Kód: 0704
573 Kč 473,55 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Odpuzovač krtků a hrabošů, solární, vibrační zvuk, frekvence 400 - 1000 Hz, rozsah 650 m2, dosah 30 m, délka 43 cm, Ø 15,5 cm. Pokud hledáte kvalitní odpuzovač krtků a hrabošů z pozemku, tak jste tady správně. Tento samonabíjecí odpuzovač se solárním panelem nepotřebuje tužkové baterie. Odpuzovač vydává vibrační zvuk v 30 sekundových intervalech. Dokáže pokrýt svými vibracemi plochu o rozloze 650 m2, což odpovídá dosahu do cca 30 metrů v poloměru okolo odpuzovače. Krtci a hraboši jsou citliví na vibrace šířící se v zemi a proto prostor ošetřený vibracemi odpuzovače po krátké době opouštějí. Solární odpuzovač je proto skvělou volbou pro každého, koho trápí krtince na zahradě, nebo zničená úroda a kdo potřebuje nepřetržitou ochranu pozemku během dalších let. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač krtků a hrabošů KERBL PULSAR SOLAR

Odpuzovač krtků a hrabošů, solární nabíjení zabudované baterie, vibrační zvuk uvnitř tyče, 30 sekundový interval, ve venkovních prostorech, dosah v okruhu 30 m, rozsah plašení 650 m2, frekvence 400 - 1000 Hz, délka 43 cm, Ø 15,5 cm. 

Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je díky jeho silným vibracím vhodný k odpuzování krtků a hrabošů.

kerbl-pulsar-solar-skudci

Oblasti využití plašiče

Plašič krtků a hrabošů je efektivní formou ochrany Vaší zahrady, pole, parku nebo dalších venkovních prostor. Nejvhodnější místa pro umístění odpuzovače jsou půdy, které dobře vážou vláhu, protože vibrace se nejlépe šíří ve vlhku. Na ploše s více písečnatou půdou se sklony k přesychání doporučujeme umístění vícero odpuzovačů tak, aby se kryl jejich rádius. 

Způsob použití

Vyberete místo, které potřebujete ochránit před nechtěnými návštěvníky, kde po zprovoznění plašič umístíte. Spojte dohromady obě zástrčky, které se nacházejí na hliníkové tyči a přípojky, které se nacházejí na víku, dbejte na to, aby barvy přípojek souhlasili. Zasuňte zařízení do země, nejvhodnější je zem, která drží vlhkost. Dbejte na to, aby byl spoj tyčky s panelem minimálně 1 cm nad zemí. Solární panel bude během provozu nabíjet zabudovanou baterii, ze které se bude odpuzovač napájet i během noci. 

kerbl-pulsar-solar-instalace


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče krtků
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Frekvence:: 400Hz - 1000Hz
Rádius:: do 30m
Efektivní rozsah:: 650m2
Materiál krytu:: hliník, plast
Interval:: 30s
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)