Škrabadlo pro kočky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

Kód: 0723
2 217 Kč 1 832,23 Kč bez DPH
OBJEDNÁNO OD DODAVATELE
Položka byla vyprodána…

Elegantní rohové škrabadlo a odpočívadlo 3v1 s domečkem, kolébkou, škrabacími sloupky a hračkami o rozměrech 50x50x130 cm. Prostorově úsporné škrabadlo v líbivé béžové barvě je ideální  pro umístění do rohů místností. Toto škrabadlo představuje vymazlený designový doplněk pro vaši domácnost a zároveň luxusní útočiště pro vašeho miláčka, kterému mu poskytne relaxační i spací zóny. Škrabadlo zároveň poslouží na hraní i tolik potřebné obrušování drápků, a to díky sloupkům olepeným sisalem. Řekněte konec zničenému nábytku a pořiďte svému mazlíčkovi to, co skutečně potřebuje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabadlo pro kočky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

Parádní rohové kočičí škrabadlo a odpočívadlo 3v1 Zirkonia v elegantním béžovém provedení s domečkem, kolébkou a hračkami. Rohové škrabadlo Vám doma zabere minimum místa a Vašim miláčkům poskytne útulné útočiště jak pro odpočinek tak radostné dovádění. 

Čím se škrabadlo 3v1 vyznačuje

Škrabadlo poslouží Vaší kočičce hned ve třech směrech. Zabezpečí obrušování drápků, poskytne spací a relaxační zóny a v neposlední řadě slouží celá konstrukce včetně plyšových myšek jako hrací prvek.

Škrabadlo si kočka rychle oblíbí

S naším škrabadlem se zavděčíte i těm nejvybíravějším a nejnáročnějším kočkám. Máte koček více? Žádný problém! Škrabadlo poskytne útočiště až třem kočkám. Samostatně stojící škrabadlo můžete dle libosti snadno přesouvat a tím vybrat kočce ideální místo. Velkou spokojenost přinese samo o sobě už jen tím, že kočky mohou z výšky a z bezpečí pozorovat dění kolem sebe, tak jak to mají rády.

rohove-skrabadlo-pro-kocky

Škrabadlo zahrnuje

✓ lůžko ✓ domeček ✓ kolébku  ✓ výklenek ✓ sloupky se sisalem ✓ hračky

Rozměry škrabadla

  • Výška: 130 cm 
  • Základní deska: 50 x 50 cm
  • Domeček: 30 x 30 cm
  • Kolébka : 30 x 30 cm
  • Schůdek: 30 x 30 x 25 cm
  • Lůžko: ø 35 cm
  • Sloupky: ø 9 cm

 

 Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Škrabadlo pro kočky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké kočičí stromy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16 kg
Položka byla vyprodána…
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)