Pachový odpuzovač koček KUNAGONE, set 2 ks

Kód: 0573
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
SKLADEM (>20 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Přírodní pachový odpuzovač koček s tepelně upravenými chlupy obohacenými o vosk, účinnost je 3 - 6 měsíců. Vyřešte problémy s kočkami na zahradě, nebo pozemku. Skvělý přírodní pachový odpuzovač koček, který Vám pomůže v boji s kočkami, obsahuje balení psí srsti, která pochází z několika vybraných psích salonů. Srst je tepelně ošetřena a obohacená o odpudivý pach a rostlinný vosk, který prodlužuje pachový účinek. Pach, který odpuzovač vydává, je pro kočku nepříjemný a pachem ošetřeným místům se kočka vyhýbá. Tento bio odpuzovač má snadnou instalaci, stačí ho pověsit a on už udělá práci za Vás. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač koček KUNAGONE, set 2 ks

Pachový odpuzovač koček ve formě sáčků se psí srstí, v balení 2x sáček se šňůrkou, tepelně ošetřená psí srst s pachovou látkou, ošetřena voskem pro delší účinek, účinnost 3 - 6 měsíců, jednoduchá a rychlá instalace.


kunagone-kocky-set2-2


Cílový organismus

Odpuzovač je určen k odpuzování koček, například koček domácích, koček toulavých, nebo koček divokých.

odpudive-kocky

Oblast použití

Odpuzovač lze použít na zahradě, když už jste zaznamenali přítomnost kočky nebo jako prevenci proti vniknutí kočky na Váš pozemek. Můžete jej také použít v zemědělských staveních, altánech, kůlnách nebo všude tam, kde jste našli stopy po kočkách a nebo jako preventivní opatření proti vniknutí kočky. 

kunagone-kocky-set

Příprava a a
plikace

Odpuzovač stačí vybrat ze sáčku a pak jej jednoduše pověsíte do Vámi vybraného prostoru, tak abyste zabránili přístupu dětí a jiných zvířat. Dbejte také na povětrnostní podmínky, aby se nesnižovala účinnost skrz odvátí pachu větrem.

kunagone-kocky-set-3

Účinnost

Účinnost je 3 až 6 měsíců podle plochy a podmínek okolí. Jeden sáček působí v okruhu 3m. Sáčky by se měly pravidelně měnit každých 3 až 6 měsíců pro zajištění dlouhodobé ochrany. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFPachový odpuzovač koček KUNAGONE

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Rozměry balení: 8x8x9 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)