Pachový odpuzovač kun KUNAGONE, balení 1ks

Kód: 0569
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
SKLADEM (14 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Přírodní pachový odpuzovač kun s tepelně upravenými chlupy obohacenými o vosk, účinnost je 3 - 6 měsíců. Vyřešte problémy s kunou v motoru auta, na půdě, nebo kolem kurníku. Skvělý přírodní pachový odpuzovač kun, který Vám pomůže v boji s kunami, obsahuje balení psí srsti, která pochází z několika vybraných psích salonů. Srst je tepelně ošetřena a obohacená o odpudivý pach a rostlinný vosk, který prodlužuje pachový účinek. Pach, který odpuzovač vydává, je pro kunu nepříjemný a pachem ošetřeným místům se kuna vyhýbá. Tento bio odpuzovač má snadnou instalaci, stačí ho pověsit a on už udělá práci za Vás. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pachový odpuzovač kun KUNAGONE, balení 1ks

Pachový odpuzovač kun ve formě sáčku se psí srstí, balení 1x sáček, šňůrka a štítek a tepelně ošetřená psí srst s pachovou látkou, ošetřena voskem pro delší účinek, účinnost 3 - 6 měsíců, jednoduchá a rychlá instalace.

kunagone-uvod-2

 


Cílový organismus

Odpuzovač je určen k odpuzování kun - například kuna skalní (Martes foina), kuna lesní (Martes martes) a další.

kuna-skalni-lesni_01

Oblast použití

Odpuzovač lze použít v autě, když už jste zaznamenali přítomnost kuny (rozkousané kabely, izolace a j.) nebo jako prevenci proti vniknutí kuny pod kapotu auta. Můžete jej také použít na půdě, ve sklepě a v kurníku, nebo všude tam, kde jste našli stopy po kunách a nebo jako preventivní opatření proti vniknutí kuny. 

kunagone-instalace-2

Příprava a a
plikace

Odpuzovač stačí vybrat ze sáčku, ke šňůrce připevnit štítek, na který se poznačí datum instalace. Pak jej jednoduše pověsíte do Vámi vybraného prostoru, tak abyste zabránili přístupu dětí a jiných zvířat. Dbejte také na povětrnostní podmínky, aby se nesnižovala účinnost skrz odvátí pachu větrem. 

  • v automobilu pod kapotu aplikujte 1 až 2 sáčky
  • v interiéru (podkroví, garáž, sklep a podobně) aplikujte 2 až 6 sáčků, podle velikosti prostoru (jeden sáček je na okruh cca 3m)

kunagone-instalace-3

Účinnost

Účinnost je 3 až 6 měsíců podle plochy a podmínek okolí. Jeden sáček působí v okruhu 3m. Sáčky by se měly pravidelně měnit každých 3 až 6 měsíců pro zajištění dlouhodobé ochrany. Doporučujeme poznačit na štítek datum instalace.

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFPachový odpuzovač kun KUNAGONE

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachové odpuzovače na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Rozměry balení: 8x8x9 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)