Automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI100FSK

Kód: 0770
9 699 Kč 8 015,70 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Líheň na drůbež, automatické otáčení, na 100 slepičích vajec, ukazatel teploty, regulace teploty 26-42°C, ruční regulace vlhkosti. Jedná se o unikátní líheň svým konstrukčním provedením a intuitivním ovládáním. Tato líheň na kuřata, křepelky, husy, kachny a bažanty s výborným poměrem ceny a výkonu má skvělé výsledky líhnutí. V této praktické líhni vylíhne opravdu každý a dokonce funguje skvěle i jako dolíheň. Celý proces líhnutí budete mít pod kontrolou díky průhlednému okénku a digitálnímu displeji vyjímatelné řídící jednotky, na kterém lze pohodlně sledovat a nastavovat teplotu v líhni. Otočný rošt líhně a motorek budou za Vás v pravidelných intervalech otáčet vajíčka. Největším plusem líhně je materiál z kterého je vyrobena. Box líhně je vyrobený z izolačních sendvičových panelů s vynikající tepelnou izolací, drží stabilní podmínky uvnitř líhně a tím se zlepšuje i líhnivost vajec. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI100FSK

Automatická líheň na vejce k líhnutí vodní a hrabavé drůbeže, skvělé izolační vlastnosti, automatické otáčení vajec, kapacita 100 slepičích vajec, s digitální regulací teploty, od 26°C do 42°C, s manuální regulací vlhkosti, s teploměrem, v balení adaptér do sítě.

Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže

kapacita-HU100FSK-MIDI100FSK_CZ

- uvedené kapacity jsou orientační a závisí na velikosti vajíček.

Vlastnosti materiálu líhně 

Líheň je vyrobená z nejlepších izolačních materiálů na trhu. Inkubační box tvoří izolační sendvičové panely, které jsou navíc pokryté PVC deskou pro větší odolnost. Tloušťka stěny líhně je 2 cm. Vynikající tepelná izolace je nezbytnou součástí této kvalitní a spolehlivé líhně. Horní a spodní díl líhně do sebe skvěle zapadají a zabrání se tím netěsnostem a proudění vzduchu a proto je vnitřek líhně mnohem lépe izolován od okolního prostředí. 

Otáčení vajec 

Vy se nemusíte o nic starat, protože systém otáčení je plně automatický a skvěle simuluje chování kvočny sedící na vejcích. Do roštu s univerzálními lískami můžete dát vajíčka od křepelčích až po kachní. Husí vejce lze líhnout naležato na mřížce dolíhně a otáčet je ručně. Motorek otočného roštu funguje na principu pomalého otáčení, každých 6 minut motorek pootočí vejce o kousek. Jeden cyklus otočení zleva doprava a zpátky trvá 2 hodiny.  

lihen-na-vejce-midi-100fsk_03-text

Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a regulovat v rozsahu od 26 do 42°C digitálně na elektronické řídící jednotce. Jednotka je vybavena digitálním displejem s ukazatelem teploty, který je dobře čitelný i v šeru. Tlačítka pro potřebné nastavení teploty v líhni jsou přehledná a tak pro Vás bude ovládání jednotky jednoduché a intuitivní. Navíc jednoduše poznáte, kdy jednotka hřeje díky ukazateli ohřevu, kterým je LED dioda. 

lihen-na-vejce-midi-100fsk_01-text

Nastavení a kontrola vlhkosti

Regulace vlhkosti je více než jednoduchá. Vkládací díl s kanálky na vodu, složený ze dvou částí, se do líhně jednoduše vkládá a snadno se čistí. Stačí opláchnout vodou, vydezinfikovat a vložit zpátky do líhně. Pak už bude Vaší jedinou úlohou pravidelně doplňovat vodu do kanálků, jak snadné. Vlhkost si můžete libovolně regulovat podle svých potřeb naléváním vody do kanálků a nebo také vyfukovacím otvorem na vrchu líhně. Čím víc bude otvor uzavřen, tím vyšší bude vlhkost, čím víc bude otevřen, tím víc vzduchu se vyfoukne a vlhkost klesne.   

odnimatelne-dno-lihne-hu140sk-hu140fsk-raptor140_02

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory při inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné! Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu.)

Obsah balení: 

  • polystyrenový box složený z horní a spodní části
  • řídící jednotka SK 75F s adaptérem, která se zasune do otvoru v horní části líhně 
  • Otočný rošt s motorkem, který se připojí na řídící jednotku 
  • odnímatelný díl s kanálky na vodu složený ze dvou částí
  • mřížka k dolíhnutí
  • návod k obsluze 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAutomatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDI100FSK

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně PL MASCHINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg
Kapacita bez otočného roštu: 100 slepičích vajec
-: 100 kachních vajec
--: 117 bažantích vajec
---: 234 křepelčích vajec
----: 42 husích vajec
Otáčení vajec: Automatické otáčení
Alarm teploty a vlhkosti: Ne
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 26°C - 42°C
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1°C
Regulace vlhkosti: Ano - manuálně
Rozsah vlhkosti: 55-65% s vodou v 3 nádržkách
-----: 70-80% s vodou v 5 nádržkách
Ukazatel vlhkosti: Ne
Průměrný dodávaný příkon: 25W
Maximální dodávaný příkon: 75W
Napájecí napětí: 230 V
Rozměry: 65x60x30cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)