Plně automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDIF230S

Kód: 0771
29 999 Kč 24 792,56 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Líheň na drůbež, automatické otáčení, na 230 slepičích vajec, alarm, ukazatel teploty i vlhkosti, digitální regulace teploty a vlhkosti. Jedná se o unikátní líheň svým konstrukčním provedením a intuitivním ovládáním. Tato líheň speciálně pro efektivní líhnutí drůbeže, s výborným poměrem ceny a výkonu, má vše potřebné na jednom místě. Celý proces líhnutí budete mít pod kontrolou díky průhlednému okénku, digitálnímu displeji řídící jednotky, na kterém lze pohodlně sledovat a nastavovat teplotu i vlhkost. Líheň má navíc zabudovaný bezpečnostní systém proti přehřátí s alarmem. Tři otočné rošty líhně a motorek budou za Vás v pravidelných intervalech otáčet vajíčka. Největším plusem líhně je materiál z kterého je vyrobena. Skříňová líheň je vyrobená z izolačních sendvičových panelů s vynikající tepelnou izolací, drží stabilní podmínky uvnitř líhně a tím se zlepšuje i líhnivost vajec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDIF230S

Automatická líheň na vejce, k líhnutí vodní i hrabavé drůbeže, skvělé izolační vlastnosti, automatické otáčení vajec, 3x otočný rošt na vejce, kapacita 230 slepičích vajec, s digitální regulací teploty, s alarmem proti přehřátí, bezpečnostním chlazením, s digitální regulací vlhkosti, s vnitřním osvětlením, s teploměrem, s vlhkoměrem.

Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže

kapacita-MIDI-F230S-CZ

- uvedené kapacity jsou orientační a závisí na velikosti vajíček. 

Vlastnosti materiálu líhně 

Líheň je vyrobená z nejlepších izolačních materiálů na trhu. Skříň líhně je vyrobena ze sendvičových panelů o tloušťce 19 mm pokrytých PVC fólií (polystyrenová vrstva uvnitř a vně, mezi nimiž je izolace z extrudované polyuretanové pěny). Vynikající tepelná izolace je nezbytnou součástí této kvalitní a spolehlivé líhně. Dvířka skříňové líhně skvěle přiléhají a spoje panelů jsou vodotěsné, zabrání se tím netěsnostem a proudění vzduchu a proto je vnitřek líhně mnohem lépe izolován od okolního prostředí. 

Otáčení vajec 

Vy se nemusíte o nic starat, protože systém otáčení je plně automatický a skvěle simuluje chování kvočny sedící na vejcích. Do třech roštů s univerzálními lískami můžete dát vajíčka od křepelčích až po kachní. Motorek otočného roštu funguje na principu pomalého otáčení, každých 6 minut motorek pootočí vejce o kousek. Jeden cyklus otočení zleva doprava a zpátky trvá 3-4 hodiny. 

lihen-midi-f230s-text-01

Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a regulovat v rozsahu od 26 do 42°C digitálně na elektronické řídící jednotce. Jednotka je vybavena digitálním displejem s ukazatelem teploty, který je dobře čitelný i v šeru. Tlačítka pro potřebné nastavení teploty v líhni jsou přehledná a tak pro Vás bude ovládání jednotky jednoduché a intuitivní. Navíc jednoduše poznáte, kdy jednotka hřeje díky ukazateli, kterým je LED dioda. Největší výhodou líhně je její bezpečnostní systém proti přehřátí. V případě, že teplota přesáhne o 3°C Vámi nastavenou teplotu, tak se vypne ohřev, zapne se chladící ventilátor a zvukový alarm Vás upozorní, že je něco v nepořádku s teplotou. Jakmile líheň dosáhne nastavenou teplotu, alarm se sám vypne. Vy se tak nemusíte bát, protože vajíčka budou s touto líhní v bezpečí. 

lihen-midi-f230s-text-03

Nastavení a kontrola vlhkosti

Regulace vlhkosti je více než jednoduchá. Vlhkost si pohodlně nastavíte digitálně a zvlhčovací diskový systém se následně postará o vlhkost v líhni. Vlhkost si můžete také libovolně regulovat podle svých potřeb přes řídící jednotku nebo vyfukovacím otvorem na boku líhně. Čím víc bude otvor uzavřen, tím vyšší bude vlhkost, čím víc bude otevřen, tím víc vzduchu se vyfoukne a vlhkost klesne. 

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory při inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné! Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu. 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPlně automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDIF230S

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně PL MASCHINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Kapacita bez otočného roštu: 231-252 slepičích vajec
-: 231-252 kachních vajec
--: 252 bažantích vajec
---: 540 křepelčích vajec
Otáčení vajec: Automatické otáčení
Alarm teploty a vlhkosti: Ano
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 26°C - 42°C
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1°C
Regulace vlhkosti: Ano - digitálně
Ukazatel vlhkosti: Ano - s přesností na 1 %
Průměrný dodávaný příkon: 70W
Maximální dodávaný příkon: 300W
Napájecí napětí: 230 V
Rozměry: 50x70x80cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)