Plně automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDIF230S
Kód: 0771
SKLADEM (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže
kapacita-MIDI-F230S-CZ
- uvedené kapacity jsou orientační a závisí na velikosti vajíček.
Vlastnosti materiálu líhně
Líheň je vyrobená z nejlepších izolačních materiálů na trhu. Skříň líhně je vyrobena ze sendvičových panelů o tloušťce 19 mm pokrytých PVC fólií (polystyrenová vrstva uvnitř a vně, mezi nimiž je izolace z extrudované polyuretanové pěny). Vynikající tepelná izolace je nezbytnou součástí této kvalitní a spolehlivé líhně. Dvířka skříňové líhně skvěle přiléhají a spoje panelů jsou vodotěsné, zabrání se tím netěsnostem a proudění vzduchu a proto je vnitřek líhně mnohem lépe izolován od okolního prostředí.
Otáčení vajec
lihen-midi-f230s-text-01
Nastavení a kontrola teploty
lihen-midi-f230s-text-03
Nastavení a kontrola vlhkosti
Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFPlně automatická líheň na vejce PL MASCHINE MIDIF230S
Doplňkové parametry
Kategorie: Líhně PL MASCHINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Kapacita bez otočného roštu: 231-252 slepičích vajec
-: 231-252 kachních vajec
--: 252 bažantích vajec
---: 540 křepelčích vajec
Otáčení vajec: Automatické otáčení
Alarm teploty a vlhkosti: Ano
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 26°C - 42°C
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1°C
Regulace vlhkosti: Ano - digitálně
Ukazatel vlhkosti: Ano - s přesností na 1 %
Průměrný dodávaný příkon: 70W
Maximální dodávaný příkon: 300W
Napájecí napětí: 230 V