Líheň na vejce PL MASCHINE RAPTOR100

Kód: 0763
3 499 Kč 2 891,74 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Líheň na drůbež, ruční otáčení, na 80-90 slepičích vajec, ukazatel teploty, regulace teploty 26-42°C, ruční regulace vlhkosti. Jedná se o unikátní líheň svým konstrukčním provedením a intuitivním ovládáním. Tato líheň na kuřata, křepelky, husy, kachny a bažanty s výborným poměrem ceny a výkonu má skvělé výsledky líhnutí. V této praktické líhni vylíhne opravdu každý a dokonce funguje skvěle i jako dolíheň. Celý proces líhnutí budete mít pod kontrolou díky průhlednému okénku a digitálnímu displeji vyjímatelné řídící jednotky, na kterém lze pohodlně sledovat a nastavovat teplotu v líhni. Největším plusem líhně je materiál z kterého je vyrobena. Kvalitní polystyren, který je lehký a pevný, má skvělé izolační vlastnosti, drží stabilní podmínky uvnitř líhně a tím se zlepšuje i líhnivost vajec. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Líheň na vejce PL MASCHINE RAPTOR100

Líheň na vejce k líhnutí vodní a hrabavé drůbeže, skvělé izolační vlastnosti, ruční otáčení vajec, kapacita 80-90 slepičích vajec, s digitální regulací teploty, od 26°C do 42°C, s manuální regulací vlhkosti, s teploměrem, v balení adaptér do sítě

Kapacita líhně dle jednotlivých druhů drůbeže

kapacita-RAPTOR100-HU100SK_CZ

- uvedené kapacity jsou orientační a závisí na velikosti vajíček.

Vlastnosti materiálu líhně 

Líheň je vyrobená z nejlepšího izolačního materiálu na trhu, z polystyrenu. Polystyrenové díly líhně tvoří inkubační box se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Vynikající tepelná izolace je nezbytnou součástí této kvalitní a spolehlivé líhně. Navíc je díky polystyrénu celá líheň lehká a snadno přenosná. 

lihen-na-vejce-raptor100_02lihen-na-vejce-raptor100_text-2

Otáčení vajec 

Vajíčka se do líhně vkládají na mřížku naležato a ručně se otáčejí minimálně 2x denně. Ruční otáčení pro Vás nabízí mnoho výhod, hlavní výhodou je přehled o vajíčkách a časně můžete najít například neoplozená vajíčka. Doporučujeme si udělat na vajíčka značku pro přehlednost, abyste věděli, které vejce jste již otočili. 

Nastavení a kontrola teploty

Teplotu je možné nastavit a regulovat v rozsahu od 26 do 42°C digitálně na elektronické řídící jednotce. Jednotka je vybavena digitálním displejem s ukazatelem teploty, který je dobře čitelný i v šeru. Tlačítka pro potřebné nastavení teploty v líhni jsou přehledná a tak pro Vás bude ovládání jednotky jednoduché a intuitivní. 

 ridici-jdnotka-raptor_02

 

Nastavení a kontrola vlhkosti

Regulace vlhkosti je více než jednoduchá. Vkládací díl s kanálky na vodu, složený ze dvou částí, se do líhně jednoduše vkládá a snadno se čistí. Stačí opláchnout vodou, vydezinfikovat a vložit zpátky do líhně. Pak už bude Vaší jedinou úlohou pravidelně doplňovat vodu do kanálků, jak snadné. Vlhkost si můžete libovolně regulovat podle svých potřeb naléváním vody do různých kanálků a při vodní drůbeži můžete vajíčka také rosit.  

lihen-na-vejce-raptor100_02lihen-na-vejce-raptor100_text

Otáčení vajec, teplota i vlhkost jsou velmi důležitými faktory při inkubaci drůbeže a je důležité udržovat správný postup a hodnoty, aby bylo líhnutí úspěšné! Další cenné rady, které mohou pomoci dosáhnout vysoké líhnivosti naleznete v návodu.)

Obsah balení: 

  • polystyrenový box složený z horní a spodní části
  • řídící jednotka RAPTOR s adaptérem, která se zasune do otvoru v horní části líhně 
  • odnímatelný díl s kanálky na vodu složený ze dvou půlkruhových částí
  • mřížka k líhnutí a dolíhnutí
  • návod k obsluze 

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFLíheň na vejce PL MASCHINE RAPTOR100

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně PL MASCHINE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Kapacita bez otočného roštu: 80-90 slepičích vajec
-: 80-90 kachních vajec
--: 120 bažantích vajec
---: 270 křepelčích vajec
----: 35 husích vajec
Otáčení vajec: Manuální - dle potřeby
Alarm teploty a vlhkosti: Ne
Regulace teploty: Ano - digitálně
Rozsah teploty: 26°C - 42°C
Ukazatel teploty: Ano - s přesností na 0,1°C
Regulace vlhkosti: Ano - manuálně
Rozsah vlhkosti: 55-65% s vodou v nejvnitřnější nádržce
-----: 70-80% s vodou v nejvnitřnější i nejkrajnější nádržce
Ukazatel vlhkosti: Ne
Průměrný dodávaný příkon: 20W
Maximální dodávaný příkon: 75W
Napájecí napětí: 230 V
Rozměry: Ø56cm x 30cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)