Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER 7, 102x72x76 cm

Kód: 0606
3 068 Kč 2 535,54 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Pro psy do 50 kg, dle norem IATA do letadla, přední dvířka se zámkem, s miskou na vodu 500ml, dvěma boxy a vysouvatelnou rukojetí. Hledáte-li vhodnou přepravku pro svého psa, tak Vám nabízíme přepravní box pro psy, který nabízí pohodlí a bezpečí. Přepravní box je vyroben z kvalitních a odolných plastů, lze jej jednoduše rozebrat a znovu složit díky praktickým pojistným klipsům, dodatečné zajištění poskytují 4 šroubky v rozích boxu. Kovová dvířka na přední straně boxu jsou pozinkovaná a dodatečně ošetřená protikorozním nátěrem, mají bezpečnostní zámek. V balení se nachází také praktická miska na vodu o objemu 500 ml, kterou lze připevnit na mřížku dvířek pomocí dvou háčků. Miska má zahnuté okraje dovnitř, čím se zamezuje vylévání vody při přepravě. Na vrchní straně boxu se nacházejí dvě uzavíratelné přihrádky. Přihrádky mohou sloužit na uskladnění misky, nebo přídavných koleček, granulí anebo pamlsků. Na vrchu přepravky se nachází také vysouvatelné madlo pro tažení na kolečkách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER 7, 102x72x76 cm

Pro psy do 50 kg, navržen dle mezinárodní letecké asociace IATA pro transport do letadla, víko a vana se spojují klipsy, 4 šroubky v každém rohu jako pojistka, kovová přední dvířka s nátěrem a zámkem, lze nastavit pravé nebo levé otevírání dvířek, vysunovací rukojeť pro tažení přepravky, dva úložné boxy na střeše, miska 500 ml s okraji proti vylévání, vnitřní rozměry 102x72x76cm, vnější rozměry 94x65x65cm.

Kolečka k přepravnímu boxu pro psy nejsou součástí balení, lze je dodatečně přikoupit. 

gulliver-7-uvod (1)

Pohodlný a bezpečný box pro střední i velké psy 

Přepravní box je určen jak pro velké psy do 50 kg. Vnější rozměry přepravního boxu jsou 102 x 72 x 76 cm, vnitřní rozměry jsou 94 x 65 x 65 cm. Váš pes by měl mít dostatek prostoru, aby si stoupl a v přepravce se pohodlně otočil. 

Multifunkční box s různými možnostmi využití 

Přepravní box je určen pro různé druhy dopravy a situace. Box byl speciálně navržen pro leteckou dopravu dle požadavků mezinárodní letecké asociace IATA. Takže si s Vaším psem můžete na dovolenou zaletět a Váš pes bude v boxu při letu v bezpečí. Můžete jej také umístit pohodlně do kufru Vašeho auta a vyrazit na dovolenou, nebo k veterináři. Skvěle se hodí také pro vystavovatele psů, kdy poslouží i jako útočiště pro psa u výstavního kruhu. Pokud rádi cestujete vlakem, tak i to nebude problém. Přepravní box je stabilní, odolný a bezpečný. 

gulliver-doprava-5

Bezpečnost Vašeho psa na cestách je prvořadá  

Přepravní box je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a pevné. Box je vybavený vícero bezpečnostními prvky, které oceníte. Přepravka se skládá ze dvou částí, ze dna a víka, které se k sobě připevňují deseti klipsy s bezpečnostní pojistkou a na každém rohu přepravky je můžete ještě pojistit čtyřmi šroubky, pro ještě větší stabilitu přepravky. Přední kovová dvířka s protikorozní úpravou mají bezpečnostní zámek, díky kterému se nestane, že by se při přepravě dvířka otevřeli. Dvířka můžete dodatečně zajistit páskami. Mřížka na dvířkách s ochranným nátěrem proti korozi a praktická okénka s průzory po stranách boxu zabezpečují správnou cirkulaci vzduchu. 

gulliver-4-bezpecnost-2

Vše potřebné na jednom místě 

K přepravnímu boxu najdete v balení praktickou misku, která má speciálně dovnitř zahnuté kraje, které předcházejí rozlévání vody při přepravě. Miska o objemu 500 ml zajistí dostatek vody pro Vašeho čtyřnohého přítele. Pokud misku zrovna nevyužíváte, můžete ji uskladnit do zabudovaných přihrádek na vrchu boxu. Dvě uzavíratelné přihrádky slouží pro uskladnění příslušenství přepravního boxu a nebo pro uschování sucharů a granulí pro psy. 

Kolečka k přepravnímu boxu pro psy nejsou součástí balení, lze je dodatečně přikoupit. 

gulliver-4-vybava-2

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER 7, 102x72x76 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravní boxy pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Vnější rozměry: 102x72x76 cm
Vnitřní rozměry: 94x65x65 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)