Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Kód: 0602
2 532 Kč 2 092,56 Kč bez DPH
SKLADEM (6 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Pro psy do 30 kg, dvojí dvířka se zámkem, s miskou na vodu 500ml, s drenážní podložkou, se dvěma boxy a vysouvatelnou rukojetí. Hledáte-li vhodnou přepravku pro svého psa, tak Vám nabízíme přepravní box pro psy, který nabízí pohodlí a bezpečí. Přepravní box je vyroben z kvalitních a odolných plastů, lze jej jednoduše rozebrat a znovu složit díky praktickým pojistným klipsům, dodatečné zajištění poskytují 4 šroubky v rozích boxu. Kovová dvířka do boxu jsou dvojitá a prostorná, na obou dvířkách jsou bezpečnostní zámky. V balení se nachází také praktická miska na vodu o objemu 500 ml, kterou lze připevnit na mřížku dvířek pomocí dvou háčků. Miska má zahnuté okraje dovnitř, čím se zamezuje vylévání vody při přepravě. Na vrchní straně boxu se nacházejí dvě uzavíratelné přihrádky. Přihrádky mohou sloužit na uskladnění misky, nebo přídavných koleček, granulí anebo pamlsků. Na vrchu přepravky se nachází také vysouvatelné madlo pro tažení na kolečkách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Pro psy do 25-30 kg, víko a vana se spojují klipsy, 4 šroubky v každém rohu jako pojistka, drátěná dvojitá dvířka se zámkem, plastová drenážní podložka, vysunovací rukojeť pro tažení přepravky, dva úložné boxy na střeše, miska 500 ml s okraji proti vylévání, vnitřní rozměry 74x51,5x51cm, vnější rozměry 80x58,5x62cm.

Kolečka k přepravnímu boxu pro psy nejsou součástí balení, lze je dodatečně přikoupit. 

Pohodlný a bezpečný box pro střední i větší psy 

Přepravní box je určen jak pro střední, tak i větší psy do 30 kg. Vnější rozměry přepravního boxu jsou 80 x 58,5 x 62 cm, vnitřní rozměry jsou 74 x 51,5 x 51 cm. Váš pes by měl mít dostatek prostoru, aby si stoupl a v přepravce se pohodlně otočil. 

Multifunkční box s různými možnostmi využití 

Přepravní box je určen pro různé druhy dopravy a situace. Můžete jej umístit pohodlně do kufru Vašeho auta a vyrazit na dovolenou, nebo k veterináři. Skvěle se hodí také pro vystavovatele psů, kdy poslouží i jako útočiště pro psa u výstavního kruhu. Pokud rádi cestujete vlakem, tak i to nebude problém. Přepravní box je stabilní, odolný a bezpečný. 

box-guliver-touring-3_04

Bezpečnost Vašeho psa na cestách je prvořadá  

Přepravní box je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a pevné. Box je vybavený vícero bezpečnostními prvky, které oceníte. Přepravka se skládá ze dvou částí, ze dna a víka, které se k sobě připevňují osmi klipsy s bezpečnostní pojistkou a na každém rohu přepravky je můžete ještě pojistit čtyřmi šroubky, pro ještě větší stabilitu přepravky. Dvojitá kovová dvířka přepravky mají každé svůj bezpečnostní zámek, díky kterému se nestane, že by se při přepravě dvířka otevřeli. Mřížka na dvířkách a velké množství otvorů v zadní části a po stranách víka boxu zabezpečují správnou cirkulaci vzduchu. Přepravka má také po stranách otvory pro dodatečné zafixování v prostoru auta.

box-guliver-touring-2_01

Vše potřebné na jednom místě 

Box je vybaven speciální drenážní podložkou, která odvádí případné tekutiny do spodní části boxu, takže bude  Váš pes stále v suchém prostředí. K přepravnímu boxu najdete v balení i praktickou misku, která má speciálně dovnitř zahnuté kraje, které předcházejí rozlévání vody při přepravě. Miska o objemu 500 ml zajistí dostatek vody pro Vašeho čtyřnohého přítele. Pokud misku zrovna nevyužíváte, můžete ji uskladnit do zabudovaných přihrádek na vrchu boxu. Dvě uzavíratelné přihrádky slouží pro uskladnění příslušenství přepravního boxu a nebo pro uschování sucharů a granulí pro psy. 

Kolečka k přepravnímu boxu pro psy nejsou součástí balení, lze je dodatečně přikoupit. 

box-guliver-touring-vybaveni-2

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Přepravní box pro psy STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepravní boxy pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
Vnější rozměry: 80x58,5x62 cm
Vnitřní rozměry: 74x51,5x51 cm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)