Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD16 KING LED

Kód: 0680
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
SKLADEM (8 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců, 3000m2, rozsah 120°, 4x LED světlo, 4 piezoelektrické reproduktory, 12V adaptér. Pokud hledáte výkonnou plašičku kun, myší, potkanů a jiných hlodavců, máme pro vás perfektní tip. Toto zařízení vydává tón ve velkém úhlu, také stroboskopicky bliká LED světly a pokryje tím velký prostor, z kterého odplaší škůdce. LED světla se spouští po zapnutí vypínače a mají frekvenci 5 záblesků za sekundu. Plašička má navíc modul automatické změny frekvence, aby si škůdce na zvuk po určitém čase nezvykl a nevrátil se. Odpuzovač má velice odolný vodotěsný, mrazuvzdorný a UV odolný kryt s označením IP65, díky kterému ho můžete používat jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Prostřednictvím unikátního držáku s neodymovým magnetem můžete plašič uchytit téměř na každý povrch a v balení najdete také destičku k uchycení na nekovové povrchy a příslušenství k montáži. Ultrazvukové signály jsou pro člověka, psy i kočky naprosto bezpečné, zařízení také neruší provoz rádií a elektronických zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD16 KING LED - napájení přes 12V adaptér v balení

Ultrazvukový odpuzovač zvěře, s napájením přes 12V adaptér, vhodný k plašení kun a hlodavců, kryt IP65 - vodotěsný, mrazuvzdorný, gumová krytka na napájecí zásuvce, pro vnitřní i venkovní prostory, 4 x stroboskopické LED světlo, světlo se spouští zapnutím vypínače, 3 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, 1 x 35 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou změnou frekvence, s rozsahem tónu v úhlu 120°, s dosahem až 3000m2, nízká spotřeba 30mA, s chráněným vypínačem, k uchycení přes magnetický držák, rozměry 55x76x190 mm.

Které škůdce plašič odpuzuje

Tento plašič je vhodný k odpuzování kun, myší, potkanů a jiných hlodavců.

odpuzovani-skudci

Oblasti využití plašiče

Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepy, tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety a pod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru s označením IP65, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání škůdců do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

viano-oda16-king-umisteni 

Instalace

Odpuzovač VIANO připevníte pomocí magnetického držáku snadno, rychle a bezpečně na téměř jakýkoliv povrch. Odpuzovač je vybaven silným neodymovým magnetem, používaným v průmyslové upevňovací technice. Stačí tak kousek kovového povrchu, např. potrubí, zábradlí, okap, kovový parapet, střešní konstrukce, topení atd. a ihned máte bez jakékoliv montáže přístroj nainstalovaný. Pokud v ošetřovaném místě není žádný kovový povrch, na který by bylo možné odpuzovač umístit, je možné využít speciální kovové destičky, která je součástí balení. Kovovou destičku přišroubujete šroubky (součástí balení) na požadované místo a poté na něj pomocí magnetu odpuzovač jednoduše připevníte.

 viano-oda16-king-montaz

Způsob napájení

Zařízení je napájeno přes 12V adaptér, který je součástí balení. Odpuzovač disponuje praktickým vypínačem v ochranném pouzdru, díky kterému můžete jednoduše vypnout a zapnout stroboskopická LED světla

viano-oda16-king-napajeni 

Jak plašič funguje

Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí díky zabudovanému modulu. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Odpuzovače VIANO obsahují piezoelektrické reproduktory, které jsou známé svým vysokým výkonem, a proto mají tak velký dosah zvuku ve vnitřních i venkovních prostorech. Navíc tento odpuzovač disponuje také LED světly, které stroboskopicky blikají při frekvenci 5 záblesků za sekundu. Stroboskopické blikání funguje jenom při zapnutém vypínači. 

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFVodotěsný, ultrazvukový odpuzovač na kuny, myši a potkany VIANO OD16 KING LED

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Cílová skupina škůdců:: kuny a hlodavci (myši, potkani)
Vliv na člověka:: žádný
Vliv na domácí zvířata:: žádný, s výjimkou chovných myší, křečků, morčat apod.
Umístění:: ve vnitřních i venkovních prostorech
Pracovní teplota:: - 30°C až + 70°C
Světlo:: 4xLED dioda
Frekvence záblesků:: 5 záblesků za sekundu
Efektivní rozsah:: až 3000 m2 v prostoru bez překážek
Rozsah tónu:: v úhlu 120°
Reproduktory:: 3x50mm a 1x35 mm piezoelektrický reproduktor
Napájení:: přes 12V adaptér v balení
Rozměry:: 55 x 76 x 190 mm
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)