Truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST ETHICA 80 tmavě šedá

Kód: 0806
1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Truhlík s drenážním dnem z odolného plastového materiálu o objemu 80 l a rozměrech 80 x 36 x 35 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Tento vyvýšený záhon, má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven drenážním dnem, který brání přelití rostlin. Moderní design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakoukoli terasou nebo zahradou, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Truhlík, vyvýšený záhon STEFANPLAST ETHICA 80 tmavě šedá

Truhlík s drenážním dnem, pro venkovní použití, z polypropylenu, barva tmavě šedá, o objemu 80l, rozměry 80x36x35cm.

stefanplast-truhlik-vyvyseny-zahon-ethica-80-tmavo-seda-text-2

Drenážní dno zabrání přelití rostlin

Unikátní drenážní dno se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly hodně vody. Díky drenážnímu dnu truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost, protože přebytečná voda odteče otvory ve dně truhlíku. 

stefanplast-truhlik-vyvyseny-zahon-ethica-80-tmavo-seda-text-1

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Truhlíky s drenážním dnem nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuloviny, a dokonce i menší keře a drobné ovoce a zeleninu. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlíky
Záruka: 2 roky
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)