Truhlík na květiny STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Kód: 0809
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
SKLADEM (8 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Truhlík s drenážním dnem z odolného plastového materiálu o objemu 9,2 l a rozměrech 50 x 18 x 16 cm. Tento truhlík je vyráběn z odolného polypropylenu, který je vhodný pro venkovní použití. Má dostatek místa pro široké spektrum rostlin a květin. Navíc je vybaven drenážním dnem, který brání přelití rostlin. Moderní design v elegantní barvě, se snadno sladí s jakýmkoliv balkonem nebo parapetem, a vytvoří s rostlinami zelenou oázu pro relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Truhlík na květiny STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Truhlík s drenážním dnem, pro venkovní použití, z polypropylenu, barva moka, o objemu 9,2l, rozměry 50x18x16cm.

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-moka-text-1

Drenážní dno zabrání přelití rostlin

Unikátní drenážní dno se postará o ideální zálivku, s tímto truhlíkem se již nemusíte bát, že by rostliny měly hodně vody. Díky drenážnímu dnu truhlík rostlinám poskytuje ideální podmínky pro jejich správný růst a plodnost, protože přebytečná voda odteče otvory ve dně truhlíku. 

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-moka-text-2

Truhlík je ideální pro pěstování různých druhů rostlin

Truhlíky s drenážním dnem nabízí vynikající podmínky pro pěstování různých druhů rostlin. Zasadit do nich můžete okrasné rostliny, letničky, bylinky, trvalky, nebo cibuloviny. Důležité je však zajistit, aby rostliny měly dostatek místa a kvalitního substrátu, což jim umožní prosperovat a růst zdravě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
Nakupte po telefonu (Po-Pá: 8:00-16:00)